15 stycznia, 2018

O nas

Cześć,

ciesze się z tego że tu zawitałeś/aś. Nazywam się Tomasz Borawski i jestem założycielem Fine School. Razem z Alicją Borawską prowadzimy szkołę językową.

Jesteśmy szkołą, która jest ukierunkowana na uczenie porozumiewania się w obcym języku. Prowadzone przez nas zajęcia są oparte na zabawie ( używając technologii) jak i tradycyjnych metodach. Staramy się, aby nasze lekcje w niczym nie przypominały zajęć ze szkoły państwowej. Jest to między innymi możliwe dzięki specjalistycznemu programowi nauczania w współpracą z partnerem National Geographic Learning & Cenanage Learning urozmaicającego i zwiększającego efektywność nauki.

Oferujemy pełen zakres kursów językowych oraz całkowicie zaangażowanie w relacjach partnerskich z naszymi klientami. Fine School powstał w 2013 roku i od samego początku istnienia naszym celem jest wspieranie i motywowanie Was w celu osiągnięci osobistych sukcesów poprzez naukę języka angielskiego. Na zajęciach korzystamy z różnych mediów, które wspierają nasze działania, tablica interaktywna to u nas standard, które jest wykorzystywany na każdej lekcji. Ponadto, używamy

100% zaangażowania – jesteśmy tutaj dla Was a nie wy dla Nas.

Doświadczenie – pomimo tego, że jesteśmy nową szkoła nasi lektorzy mają duże doświadczenie w nauczaniu i stale je poszerzają. Sprawdzony system – używamy programu w oparciu na współpracy z wydawnictwem NGL&Cenanage Learning, ponadto nauczanie urozmaicony dużą ilością nowoczesnych aplikacji jak i narzędzi.

Komunikacja – naszym priorytetem jest komunikacja, przykładamy wiele starań w to, abyś się czuł swobodnie w mówieniu po angielsku