Styczeń 14, 2018

Kursy

Fine Kids kursy dla dzieci  klasa 1-6

Our World

Kurs Our World, opierając się na wspaniałych filmach, zdjęciach i prawdziwych opowieściach National Geographic, bardzo mocno angażuje uczniów w naukę i językową zabawę. Dzięki temu efekty nauczania są wysokie. Ucząc się angielskiego z materiałów National Geographic dzieci jednocześnie poznają świat i zdobywają dodatkowe kompetencje z kanonu umiejętności XXI wieku.

Więcej informacji znajduję się pod tym adresem KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

       

 

Fine Teens kursy dla młodzieży klasa 7-8

Impact

Impact pomaga młodzieży zrozumieć siebie, innych ludzi i otaczający świat. Nauka języka jest wspomagana przez wyrażanie własnych poglądów, zachęca do aktywnego działania w obszarach społecznych i kulturowych, uczy sztuki dokonywania wyboru, kształtuje pożądane postawy i wartości. Impact pozwala młodym ludziom odkryć, kim są i kim chcieliby być. 5 poziomów, autentyczne filmy NatGeo. 

Więcej informacji znajduję się pod tym adresem KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

      

 

Fine Teens kursy dla młodzieży klasa liceum 1-4

Close up

Połączenie angażującej tematyki, przygotowania egzaminacyjnego, autentycznych materiałów National Geographic oraz pracy online w doskonałych proporcjach. Close Up to nie tylko nabywanie umiejętności językowych oraz wiedzy ogólnej, ale też trening kompetencji XXI wieku i ponadczasowych wartości National Geographic. Praca z Close Up pozwala lepiej zrozumieć świat, prowokuje do dyskusji i umożliwia kształtowanie własnych opinii, a to wszystko obudowane skutecznym treningiem językowym.

Więcej informacji znajduję się pod tym adresem KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ

 

Fine Adults kursy dla dorosłych

Keynote

Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany w oparciu o najlepsze na świecie prezentacje TED Talks. Słuchacze będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje zawodowe i społeczne. Praca z Keynote to gwarancja skutecznej nauki języka i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających Słuchaczy.

Więcej informacji znajduję się pod tym adresem KLIKNIJ TU I ZOBACZ WIĘCEJ